- In stock
-
−3%
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
8 - 9
business days
The Hogwarts and Surroundings set is a highly detailed and iconic representation of the beloved Harry Potter universe, made up of 2,660 LEGO elements.
Features | |
|---|---|
| Recommended age | 18+ years |
| Number of elements | 2660 |
| Instruction sheet | Yes |
| Number of toy minifigures | 1 pc. |
Weight and dimensions | |
| Package weight | 3.08 kg |
| Height | 210 mm |
| Depth | 250mm |
| Package depth | 109 mm |
| Package width | 478 mm |
| Width | 350mm |
| Package height | 375mm |