- In stock.
Computer speakers Trust GXT 606 JAVV, black
Computer speakers Trust GXT 606 JAVV, black



Computer speakers Trust GXT 606 JAVV, black
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | TRUST, Trust |
| Model | GXT 606 USAV |
| Length | 10 cm, 182 mm. |
| Width | 7.8 cm, 183 mm. |
| Height | 17.5 cm, 115 mm. |
| Weight | 754 grams, 0.872 kg. |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Country of manufacture | CN |