- In stock
Computer speaker Trust GXT 619 THORNE, black, 12 W
Computer speaker Trust GXT 619 THORNE, black, 12 W



Computer speaker Trust GXT 619 THORNE, black, 12 W
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | TRUST, Trust |
| Model | GXT 619 THORNE |
| Weight | 0.7 kg, 0.887 kg. |
| Color | Black color |
| Sound system | 2.0 (Stereo) |
| Sound power | 12W |
| Frequency range | 20 - 20000Hz |
| Connectors | 3.5 mm (AUX) |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Additional information | LED lighting |
| Length | 443 mm. |
| Width | 105 mm. |
| Height | 108 mm. |
| Country of manufacture | CN |