- In stock.
Computer speaker Trust GXT 612 CETIC, black, 10 W
Computer speaker Trust GXT 612 CETIC, black, 10 W



Computer speaker Trust GXT 612 CETIC, black, 10 W
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | TRUST, Trust |
| Model | GXT 612 CETIC |
| Weight | 1138 kg, 1.335 kg. |
| Color | Black color |
| Resistance | 2 Ω |
| Sound system | 2.0 (Stereo) |
| Sound power | 10W |
| Frequency range | 20 - 20000Hz |
| Connectors | 3.5 mm (AUX) |
| Volume control | Yes |
| Width | 105mm, 210 mm. |
| Height | 85mm, 160 mm. |
| Depth | 200mm |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Length | 175 mm. |
| Country of manufacture | CN |