- In stock.
Computer speaker Trust GXT 611 WEZZ, black, 12 W
Computer speaker Trust GXT 611 WEZZ, black, 12 W



Computer speaker Trust GXT 611 WEZZ, black, 12 W
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | TRUST, Trust |
| Model | GXT 611 WEZZ |
| Weight | 0.78 kg, 0.885 kg. |
| Color | Black color |
| Resistance | 4 Ω |
| Sound system | 2.0 (Stereo) |
| Sound power | 12W |
| Frequency range | 20 - 20000Hz |
| Connectors | USB, 3.5mm Audio |
| Volume control | Yes |
| Width | 78mm, 247 mm. |
| Height | 165mm, 107 mm. |
| Depth | 95 mm |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Length | 166 mm. |
| Country of manufacture | CN |