-
−1%
Clementoni Eddie Educational Robot
Clementoni Eddie Educational Robot







Clementoni Eddie Educational Robot
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Light effects | Yes |
| Recommended age (min) | 4 yr(s) |
| Weight | 649 g |
| Material | Metal, Plastic |
| Sound effects | Yes |
| Illumination LED | Yes |
| Battery technology | 3 AAA/LR03 |
| Batteries required | Yes |
| Additional information | 30 double-sided cards |
| Package width | 250 mm |
| Package height | 105 mm |
| Länge der Packung | 200 mm |