Charging Dock Trust GXT 254 PS5
Charging Dock Trust GXT 254 PS5



Charging Dock Trust GXT 254 PS5
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | TRUST, Trust |
| Model | GXT 254 PS5 |
| Compatible manufacturers | Sony |
| Suitable for models | PS5 |
| Connectors | USB-C |
| Length | 13 cm, 68 mm. |
| Width | 6.5 cm, 203 mm. |
| Height | 4.5 cm, 47 mm. |
| Weight | 76 g, 0.205 kg. |
| Supported platforms | PlayStation 5 |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Additional information | Suitable for charging 2 controllers at the same time |
| Country of manufacture | CN |