



Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 5
business days
Osmo Action 5 Pro Adventure Combo.
| Vendor Homepage | www.dji.com/lv/osmo-action-5-pro |
| Unit Box Height | 0.23 |
| Unit Box Length | 0.04 |
| Unit Box Width | 0.115 |
| Model | Osmo Action 5 Pro Adventure Combo |
| Max video bitrate | 100 Mbps |
| Sensor size | 1/1.3-inch CMOS |
| Memory Card Type | Micro SD |
| Wireless connections | Bluetooth/WLAN |
| Battery | Lithium-Ion polymer rechargeable |
| Battery capacity | 1950 mAh |
| Dimensions | 70.5×44.2×32.8 mm |
| Units per Shipping Box | 18 |
| Unit Calculated Volume | 0.001846 cubm |
| Product Net Weight | 0.146 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.731 kg |