Backbone One for iPhone PlayStation Edition White Lightning Gamepad PC, Playstation, iOS
Backbone One for iPhone PlayStation Edition White Lightning Gamepad PC, Playstation, iOS








Backbone One for iPhone PlayStation Edition White Lightning Gamepad PC, Playstation, iOS
Guarantee
12 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Power source | Cable |
| Height | 93.9 mm |
| Depth | 32.6 mm |
| Weight | 138 g |
| Width | 257.6 mm |
| User guide | Yes |
| Product colour | White |
| Headphone out | Yes |
| Connectivity technology | Wired |
| Device interface | Lightning |
| Gaming platforms supported | Playstation, PC, iOS |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Device type | Gamepad |