- In stock.
Accessory Thrustmaster Thrustmaster TH8S Shifter
Accessory Thrustmaster Thrustmaster TH8S Shifter



Accessory Thrustmaster Thrustmaster TH8S Shifter
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | THRUSTMASTER, Thrustmaster |
| Model | Thrustmaster TH8S Shifter |
| Compatible manufacturers | Thrustmaster |
| Suitable for models | PS5, PS4, Xbox One and Xbox Series X/S |
| Connectors | - |
| Length | 22 cm, 180 mm. |
| Width | 13 cm, 200 mm. |
| Height | 24 cm, 260 mm. |
| Weight | 600g, 1 kg. |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Country of manufacture | CN |