LUMINAIRE MOUNTED AC 9W 610LM 4000K
LUMINAIRE MOUNTED AC 9W 610LM 4000K



LUMINAIRE MOUNTED AC 9W 610LM 4000K
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | E-LIGHT, - |
| Product type | Lamps |
| Article | EKLP2338 |
| Suitable for indoor use | Hallway, Bedroom |
| Style | Modern |
| Lamp type | Mounted to furniture |
| Mounting type | Attaches to furniture |
| Light bulb socket | LED |
| Maximum power | 9W |
| Maximum bulb power | 9W |
| With a light bulb( | (in the set) - Yes |
| Number of bulbs | 1 |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Color temperature | 4000 - 4000°K |
| Luminous flux | 610 - 610lm |
| With remote control | No |
| With motion sensor | Yes |
| Voltage | 230 - 230V |
| Length | 60 - 60cm, 600mm. |
| Width | 4 - 4cm, 40 mm. |
| Height | 1 - 1cm, 10 mm. |
| Hood color | White color |
| Hood material | Plastic |
| Body color | White color |
| Weight | 0.37 kg. |
| Country of manufacture | CN |