LUMINAIRE MOUNTED 0.5W 35LM 4000K 3XAAA
LUMINAIRE MOUNTED 0.5W 35LM 4000K 3XAAA
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | E-LIGHT, - |
| Product type | Lamps |
| Article | EKB6622 |
| Suitable for indoor use | Garage, Production premises, Bedroom |
| Style | Modern |
| Lamp type | Mounted to furniture |
| Mounting type | Attaches to furniture |
| Light bulb socket | - |
| Maximum power | 0.5W |
| Maximum bulb power | 0.5W |
| With a light bulb( | (in the set) - Yes |
| Number of bulbs | 1 |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Color temperature | 4000 - 4000°K |
| Luminous flux | 35 - 35lm |
| With remote control | No |
| With motion sensor | Yes |
| Additional information | Batteries used: 3xAAA. Not included. |
| Length | 6 - 6cm, 60 mm. |
| Width | 2 - 2cm, 20 mm. |
| Height | 14 - 14cm, 140 mm. |
| Hood color | White color |
| Hood material | Plastic |
| Body color | White color |
| Weight | 0.11 kg. |
| Country of manufacture | CN |