LUMINAIR MOUNT 1W 70LM 4000K 40CM RECHAR
LUMINAIR MOUNT 1W 70LM 4000K 40CM RECHAR
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | OSRAM, Osram |
| Product type | Lamps |
| Article | 4099854532016 |
| Suitable for indoor use | Study, Office, Kitchen |
| Style | Modern |
| Lamp type | Furniture/wall-mounted, rechargeable with battery |
| Mounting type | Attaches to furniture |
| Light bulb socket | LED |
| Maximum power | 1W |
| Maximum bulb power | 1W |
| With a light bulb( | (in the set) - Yes |
| Number of bulbs | 1 |
| Bulb type | Integrated LED |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Color temperature | 4000 - 4000°K |
| Light color | Cool white color |
| Luminous flux | 70 - 70lm |
| With remote control | No |
| With motion sensor | Yes |
| Voltage | 230 - 230V |
| Light flow adjustment | No |
| Additional information | The lamps cannot be connected to each other. |
| Length | 45.1 - 45.1cm, 296 mm. |
| Width | 4.6 - 4.6cm, 200 mm. |
| Height | 4.1 - 4.1cm, 45 mm. |
| Hood color | White color |
| Hood material | Plastic, Matte plastic |
| Body color | White color |
| Bulb shape | Standard |
| Bulb shape marking | - |
| Luminaire efficiency | 44 lm/W |
| Average operating time | 25000 hours |
| Weight | 0.433 kg. |
| Country of manufacture | CN |