LEDSTIXXUSB SI IP44 6XBLI1 LEDV
LEDSTIXXUSB SI IP44 6XBLI1 LEDV
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | LEDVANCE, Ledvance |
| Product type | LED bulbs |
| Article | 4058075399723 |
| Suitable for indoor use | Hallway, Children's room, Bathroom |
| Style | Classic |
| Lamp type | Furniture/wall-mounted, rechargeable with battery |
| Mounting type | Attaches to furniture |
| Light bulb socket | None (integrated lamp) |
| Maximum power | 2W |
| Maximum bulb power | 2W |
| With a light bulb( | (in the set) - Yes |
| Number of bulbs | 1 |
| Bulb type | Integrated LED |
| Degree of protection (IP) | IP44 |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Color temperature | 4000 - 4000°K |
| Light color | Cool white color |
| Luminous flux | 150 - 150lm |
| With remote control | No |
| With motion sensor | No |
| Voltage | 5 - 5V |
| Light flow adjustment | No |
| Additional information | 4058075399723 - Ledvance brand; 4099854497599 - Osram brand. Products are selected randomly! |
| Length | 20.6 - 20.6cm, 400 mm. |
| Width | 1.7 - 1.7cm, 30 mm. |
| Height | 1.7 - 1.7cm, 140 mm. |
| Hood color | Silver color |
| Housing material | Aluminum |
| Hood material | Polycarbonate |
| Body color | Silver color |
| Light scattering angle | 110° |
| Bulb shape marking | - |
| Luminaire efficiency | 75 lm/W |
| Average operating time | 30000 hours |
| Weight | 0.111 kg. |
| Country of manufacture | CN |