LED BATTEN SENSOR 60CM 8W 830
LED BATTEN SENSOR 60CM 8W 830
Guarantee
36 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | LEDVANCE, Ledvance |
| Product type | Lamps |
| Article | 4058075762138 |
| Suitable for indoor use | Study, Office, Kitchen |
| Style | Classic |
| Lamp type | Mounted to furniture |
| Mounting type | Attaches to furniture |
| Light bulb socket | LED |
| Maximum power | 8W |
| Maximum bulb power | 8W |
| With a light bulb( | (in the set) - No |
| Number of bulbs | 1 |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Color temperature | 3000 - 3000°K |
| Light color | Warm white color |
| Luminous flux | 800 - 900lm |
| With remote control | No |
| With motion sensor | Yes |
| Voltage | 220 - 240V |
| Light flow adjustment | No |
| Color temperature adjustment | No |
| Additional information | 4058075762138 - Ledvance brand; 4099854532511 - Osram brand. Products are selected randomly! Lamps cannot be connected to each other |
| Length | 57.3 - 57.3cm, 40 mm. |
| Width | 2.8 - 2.8cm, 70 mm. |
| Height | 3.6 - 3.6cm, 614 mm. |
| Hood color | White color |
| Housing material | Plastic |
| Hood material | Plastic |
| Body color | White color |
| With light sensor | No |
| Light scattering angle | 180° |
| Luminaire efficiency | 100 lm/W |
| Average operating time | 50000 hours |
| Weight | 0.201 kg. |
| Country of manufacture | CN |