DOT-IT TOUCH SLIM WT 6XBLI1 LEDV
DOT-IT TOUCH SLIM WT 6XBLI1 LEDV
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | LEDVANCE, Ledvance |
| Product type | Lamps |
| Article | 4058075399686 |
| Suitable for indoor use | Hallway, Children's room |
| Style | Classic |
| Lamp type | Furniture/wall-mounted, rechargeable with battery |
| Mounting type | Attaches to furniture |
| Light bulb socket | None (integrated lamp) |
| Maximum power | 0.45W |
| Maximum bulb power | 0.45W |
| With a light bulb( | (in the set) - Yes |
| Number of bulbs | 1 |
| Bulb type | Integrated LED |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Color temperature | 4000 - 4000°K |
| Light color | Cool white color |
| Luminous flux | 32 - 32lm |
| With remote control | No |
| With motion sensor | No |
| Voltage | 5 - 5V |
| Light flow adjustment | No |
| Additional information | A 20 cm USB cable is included |
| 4058075399686 | Ledvance brand; 4099854531590 - Osram brand. Products are selected randomly! |
| Length | 6.5 - 6.5cm, 140 mm. |
| Width | 6.5 - 6.5cm, 30 mm. |
| Height | 1.8 - 1.8cm, 195 mm. |
| Hood color | White color |
| Hood material | ABS plastic |
| Body color | White color |
| Bulb shape marking | - |
| Average operating time | 30000 hours |
| Weight | 0.049 kg. |
| Country of manufacture | CN |