CABINET LIGHT W SENSOR RECHARGEABLE 35CM
CABINET LIGHT W SENSOR RECHARGEABLE 35CM
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | ANSMANN, Ansmann |
| Product type | Lamps |
| Suitable for indoor use | Children's room, Bedroom, Kitchen |
| Style | Industrial |
| Lamp type | Furniture/wall-mounted, rechargeable with battery |
| Mounting type | Attaches to furniture |
| Light bulb socket | LED |
| Maximum power | 0.7W |
| Maximum bulb power | 0.7W |
| With a light bulb( | (in the set) - Yes |
| Number of bulbs | 1 |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Color temperature | 3000 - 6500°K |
| With remote control | No |
| With motion sensor | Yes |
| Additional information | The lamp is rechargeable with a cable, a USB connector is included. |
| Length | 35.1 - 35.1cm, 376 mm. |
| Width | 3.6 - 3.6cm, 74 mm. |
| Height | 1.8 - 1.8cm, 27 mm. |
| Hood color | White color |
| Hood material | Plastic |
| Body color | White color |
| Weight | 0.23 kg. |
| Country of manufacture | CN |