- In stock
Air fryer PHILIPS non-fat fryer NA 342/00
Air fryer PHILIPS non-fat fryer NA 342/00
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Capacity | 7.2 L |
| Number of programs | 16 |
| Product type | Hot air fryer |
| Fryer food capacity | 1.4 kg |
| Product colour | Gold, Black |
| Removable bowl | Yes |
| Cord length | 1 m |
| Control type | Touch |
| Viewing window | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Construction type | Single |
| Handle(s) | Yes |
| Dishwasher-proof parts | Yes |
| Appliance placement | Stand-alone |
| On/off switch | Yes |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Power | 2000 W |
| Weight | 5.9 kg |
| Width | 333 mm |
| Height | 303.5 mm |
| Depth | 453 mm |
| Manual | Yes |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Built-in display | Yes |