- In stock.
Air fryer Philips HD9285/90, 2000 W, 7.2 l
Air fryer Philips HD9285/90, 2000 W, 7.2 l



Air fryer Philips HD9285/90, 2000 W, 7.2 l
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | PHILIPS, Philips |
| Model | HD9285/90 |
| Length | 41 cm, 478 mm. |
| Width | 30 cm, 373 mm. |
| Height | 33 cm, 392 mm. |
| Weight | 6.25 kg, 8.1 kg. |
| Power | 2000W |
| Color | Black color |
| Capacity | 7.2 liters |
| Timer | Yes |
| Operating temperature | 40 - 200°C |
| Non-stick coating | Yes |
| With audible signal | Yes |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Country of manufacture | CN |