- In stock
Air fryer Philips 5000 series NA547/07, 7.2 l
Air fryer Philips 5000 series NA547/07, 7.2 l



Air fryer Philips 5000 series NA547/07, 7.2 l
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | PHILIPS, Philips |
| Model | NA547/07 |
| Length | 45.7 cm, 520mm. |
| Width | 33.4 cm, 372 mm. |
| Height | 32 cm, 370 mm. |
| Weight | 8.9 kg, 10,632 kg. |
| Power | 200W |
| Color | Gold color, Black color |
| Material | Metal, Plastic |
| Capacity | 7.2 liters |
| Timer | Yes |
| Automatic shutdown | Yes |
| Operating temperature | 40 - 200°C |
| Non-stick coating | Yes |
| Cable length | 1 year |
| Thermostat | Yes |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Additional information | With steam function and rail for easy gliding |
| Country of manufacture | CN |