- In stock
WASHING MACHINE HW100-B14387U1-S HAIER
WASHING MACHINE HW100-B14387U1-S HAIER
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Prekės ženklas | HAIER, Haier |
| Modelis | HW100-B14387U1-S |
| Plotis | 60 cm, 595 mm. |
| Gylis | 59.3 cm |
| Aukštis | 85 cm, 850 mm. |
| Spalva | Balta sp |
| Svoris | 71 kg, 74 kg. |
| Energinio efektyvumo klasė | A |
| Metinės energijos sąnaudos | 76 kWh |
| Vandens sąnaudos ciklui | 42 l |
| Metinės vandens sąnaudos | 9240 l |
| Gręžimo efektyvumo klasė | B |
| Skalbimo efektyvumo klasė | A |
| Skalbimo talpa | 10 kg. Gręžimas, aps/min- 1330 |
| Valdymas | Elektroninis |
| Programų skaičius | 14 |
| Skalbimo programos | Eco 40-60, Greitas skalbimas, Vilnos skalbimo programa, Medvilnė, Sintetika, Higienos programa |
| Triukšmo lygis skalbiant | 54 dB |
| Ekranas | Taip |
| Ekrano tipas | LED |
| Triukšmo lygis gręžiant | 70 dB |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Taip |
| Programos pradžios atidėjimas | Taip |
| Durų atidarymo kampas | 180 ° |
| Vaikų saugos funkcija | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Ilgis | 593 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |