- In stock.
DISHWASHER FS BDFN26430W BEKO
DISHWASHER FS BDFN26430W BEKO
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | BEKO, Beck |
| Model | BDFN26430W |
| Width | 60 cm, 598 mm. |
| Depth | 59.8 cm |
| Height | 85 cm, 850 mm. |
| Weight | 43,900 kg, 45.4 kg. |
| Color | White color |
| Energy efficiency class | D |
| Water consumption per cycle | 11.5 liters |
| Number of tableware sets | 14 |
| Dishwasher type | Freestanding |
| Washing efficiency class | D |
| Drying efficiency class | A |
| Noise level | 47 dB |
| Number of programs | 14 |
| Management | Mechanical |
| Protection against water spills | Yes |
| Child safety feature | Yes |
| Screen | Yes |
| Tool drawer | No |
| Automatic opening | Yes |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Delaying the start of the programme | No |
| Adjustable leg height | Yes |
| Length | 600mm. |
| Country of manufacture | TR |