- New
- In stock
KiCA iBeauty sonic veido liftingo masažuoklis naudoja termoterapiją, mikrovirpesius, jonoforezę ir EMS, kad pagerintų odos priežiūros rutiną. Jame yra reguliuojamo intensyvumo nustatymai, o vieno įkrovimo trukmė siekia iki 50 minučių.
KiCA iBeauty sonic veido liftingo masažuoklis naudoja termoterapiją, mikrovirpesius, jonoforezę ir EMS, kad pagerintų odos priežiūros rutiną. Jame yra reguliuojamo intensyvumo nustatymai, o vieno įkrovimo trukmė siekia iki 50 minučių.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
8 - 9
business days
KiCA iBeauty sonic veido liftingo masažuoklis naudoja termoterapiją, mikrovirpesius, jonoforezę ir EMS, kad pagerintų odos priežiūros rutiną. Jis turi reguliuojamus intensyvumo nustatymus ir veikia iki 50 minučių su vienu įkrovimu.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Veido Masažuoklis |
| Prekės Ženklas | KiCA |
| Modelis | iBeauty |
Specifikacijos | |
| Matmenys | 45.4 x 80.1 x 49.5 mm |
| Svoris | 125 g |
| Spalva | Perlas |
| Baterijos Talpa | 650 mAh |
| Įkrovimo Laikas | Max. 2 valandos |
| Veikimo Laikas | Apie 50 minučių |
| Įkrovimo Prievadas | USB-C (5 V / 2 A) |
| Veikimo Įtampa | 4.2-3.2 V |
| Galvos Judėjimo Diapazonas | 2.5 mm |
Techniniai Duomenys | |
| Veikimo Režimai | Pakėlimas |
| Intensyvumo Lygiai | 4 |
| EMS Mikropriklausomybės Dažniai | 8 |
Papildoma Informacija | |
| Ypatybės |
|
| Saugaus Naudojimo Įspėjimas | Naudokite produktą tik numatytam tikslui. |