- New
BRAUN Silk-épil 3 SE3-277 yra belaidis epiliatorius, skirtas naudoti tiek drėgnomis, tiek sausomis sąlygomis, su 40 MicroGrip pincetų efektyviam plaukelių šalinimui. Jame yra skutimo funkcija, švelnus režimas ir nuimamas galvutė lengvam priežiūrai.
BRAUN Silk-épil 3 SE3-277 yra belaidis epiliatorius, skirtas naudoti tiek drėgnomis, tiek sausomis sąlygomis, su 40 MicroGrip pincetų efektyviam plaukelių šalinimui. Jame yra skutimo funkcija, švelnus režimas ir nuimamas galvutė lengvam priežiūrai.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
BRAUN Silk-épil 3 SE3-277 yra belaidis epiliatorius, skirtas drėgnam ir sausam naudojimui, turintis 40 MicroGrip pincetų efektyviam plaukų šalinimui. Jame yra skustuvo funkcija, švelnus režimas ir plaunamas antgalis lengvam priežiūrai.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Epiliatorius |
| Prekės Ženklas | BRAUN |
| Modelis | Silk-épil 3 SE3-277 |
Specifikacijos | |
| Kūno Sritys | Veidas, Bikinis, Pažastys, Kojos |
| Pincetų Skaičius | 40 MicroGrip Pincetų |
| Įkraunamas | Taip |
| Vandeniui Atsparus | Taip |
| Svoris | 179 g |
| Matmenys | 65 mm (W) × 45 mm (D) × 163 mm (L) |
Techniniai Duomenys | |
| Maitinimo Šaltinis | Baterija |
| Įėjimo Įtampa | 100 - 240 V |
| Dažnis | 50 - 60 Hz |
Papildoma Informacija | |
| Švelnus Režimas | Taip |
| Aktyvi Masažo Sistema | Taip |
| Plaunamas Antgalis | Taip |
| Saugaus Naudojimo Įspėjimas | Nenaudokite epiliatoriaus, jei jis pažeistas arba turi sulaužytą korpusą. Laikykite sausoje vietoje, toliau nuo vandens. Venkite kontakto su akimis ar jautriomis odos vietomis. |