- New
- In stock
T5600BBEGEU SmartTag2 Black
T5600BBEGEU SmartTag2 Black
Guarantee
12 month
Delivery from Europe in
4 - 8
business days
Pagrindinės savybės:
Saugos klasė - IP67
Garsiakalbis - Signalizatorius
Jungiamumas: Bluetooth (BLE v5.3), UWB, atstumas iki 120 m (BLE)
Baterijia -
Tipas Keičiamas CR2032 1 vnt., iki 500 dienų
Suderinami modeliai
"Galaxy" įrenginiai (išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai) su "Android OS 9" (P OS) arba naujesne operacine sistema / "Galaxy" įrenginiai su UWB įjungtomis UWB funkcijomis
Pakuotės turinys
"Galaxy SmartTag2", baterija (pridedama), dėklo išstūmimo kaištis, greitasis pradžios vadovas
| Color | Black |
| Model | T5600BBEGE |
| Series | Galaxy |
| Depth | 0.01100 m |
| Height | 0.01500 m |
| Width | 0.05800 m |
| Weight Brutto | 0.03000 kg |
| Weight Netto | 0.01400 kg |