-
−3%
EBG003V Esperanza Purple women's shaver
EBG003V Esperanza Purple women's shaver
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Product colour | Purple |
| Pivoting head | Yes |
| Electronic on/off switch | Yes |
| Rechargeable | No |
| Depth | 30 mm |
| Height | 140 mm |
| Width | 50 mm |
| Control type | Buttons |
| Trimmer | Yes |
| Number of shaver heads/blades | 1 |
| Shaver system | Foil shaver |