ZOLUX treat pouch for dog - green
ZOLUX treat pouch for dog - green



ZOLUX treat pouch for dog - green
Guarantee
0 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Category | For dog |
| Age of the pet | At any age |
| Material | Silicon |
| Product category | Treat pouch |
| Fastener type | Magnetic |
| Product colour | Green |
| Height | 110 mm |
| Depth | 60 mm |
| Weight | 150 g |
| Weight range | 0 g - 200 g |
| Width | 130 mm |
| Warnings | Do not leave the toy within reach of children., Regularly check the condition of the toy and replace if it is damaged., The toy should be used under the supervision of the owner. |