







Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 5
business days
WRL CAMERA HD/CC10US PETCUBE
| Unit Box Height | 0.065 |
| Unit Box Length | 0.09 |
| Unit Box Width | 0.105 |
| Camera design | Cube |
| Resolution | 2,1 Mega Pixel |
| Lens angle | 110 degrees |
| Microphone | Built-in |
| Wireless connections | WLAN |
| Colour | White |
| Included Accessories | Petcube Cam 2m USB cable Petcube power adapter double-sided adhesive tape 3M tape Quick start guide |
| Dimensions | 60,6 х 54 х 81,78 mm |
| Units per Shipping Box | 54 |
| Unit Calculated Volume | 0.0009069 cubm |
| Product Net Weight | 0.2 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.274 kg |