-
−3%
TRIXIE Junior Licking Plate - 15 cm
TRIXIE Junior Licking Plate - 15 cm
Guarantee
0 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Product colour | Green |
| Category | For dog |
| Product category | Bowl |
| Size of breed | Suitable for all breeds |
| Age of the pet | Junior |
| Weight range | 201 g - 499 g |
| Recommended for pet type | Dog |
| Animal type(s) | Dog |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight | 200 g |
| Width | 150 mm |
| Warnings | Do not use damaged bowls, they can be a danger to your pet., Always make sure the bowl is clean before filling., Regularly check the condition of bowls and containers to avoid the build-up of bacteria. |