-
−1%
SAVIC Nestor Jumbo White-Grey - covered cat litter box - 66.5x48.5x46.5 cm - 1 pc.
SAVIC Nestor Jumbo White-Grey - covered cat litter box - 66.5x48.5x46.5 cm - 1 pc.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Product colour | Beige, White |
| Material | Plastic |
| Product category | Litter box |
| Category | For cat |
| Weight | 1.5 kg |
| Height | 465 mm |
| Width | 485 mm |
| Depth | 665 mm |
| Weight range | 1 kg - 1,9 kg |