ROTHO Loft - treat container - 3,2l
ROTHO Loft - treat container - 3,2l



ROTHO Loft - treat container - 3,2l
Guarantee
12 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Category | For dog, For cat |
| Product category | Feed container |
| Dishwasher proof | Yes |
| Material | Technopolymer |
| Product colour | Black, Transparent |
| Weight range | 201 g - 499 g |
| Depth | 100 mm |
| Height | 214 mm |
| Weight | 200 g |
| Width | 200 mm |
| Warnings | Regularly clean the product to ensure hygiene., Store away from sources of heat and direct sunlight., The product should be used in accordance with its intended use. |