ROTHO Country - shelf - 71,2 x 32,5 x 37,5 cm
ROTHO Country - shelf - 71,2 x 32,5 x 37,5 cm







ROTHO Country - shelf - 71,2 x 32,5 x 37,5 cm
Guarantee
0 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Product category | Shelf |
| Transport wheels | Yes |
| Colour | anthracite |
| Number of drawers | 3 drawer(s) |
| Material | Technopolymer |
| Product colour | Anthracite |
| Category | For humans |
| Weight | 1 kg |
| Weight range | 1 kg - 1,9 kg |
| Height | 712 mm |
| Width | 325 mm |
| Depth | 375 mm |
| Warnings | Store away from sources of heat and direct sunlight., The product should be used in accordance with its intended use., Regularly clean the product to ensure hygiene. |