-
−1%
ROTHO Biala XL white - cat litter box
ROTHO Biala XL white - cat litter box








ROTHO Biala XL white - cat litter box
Guarantee
0 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Product colour | White |
| Hanger hole | Yes |
| Material | Plastic |
| Category | For cat |
| Product category | Litter box |
| Carbon filter | Yes |
| Depth | 614 mm |
| Height | 576 mm |
| Width | 499 mm |
| Weight | 2.5 kg |
| Weight range | 2 kg - 4,9 kg |