-
−1%
ROTHO Albula Blue - waste sorting container - 25l
ROTHO Albula Blue - waste sorting container - 25l
Guarantee
12 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Hanger hole | Yes |
| Category | For humans |
| Material | Technopolymer |
| Interior capacity | 25 L |
| Product category | Waste container |
| Product colour | Blue |
| Height | 340 mm |
| Weight | 200 g |
| Width | 400 mm |
| Depth | 235 mm |
| Weight range | 0 g - 200 g |
| Warnings | Store away from sources of heat and direct sunlight., The product should be used in accordance with its intended use., Regularly clean the product to ensure hygiene. |