JM SANTE Vet Protector Fresh - dental solution for oral hygiene for dogs and cats - 100 ml
JM SANTE Vet Protector Fresh - dental solution for oral hygiene for dogs and cats - 100 ml
Guarantee
0 month
Delivery from Europe in
4 - 8
business days
| Age of the pet | Adult |
| Product category | Oral hygiene |
| Pet specific needs | Bad breath, Reduction of tartar formation, Prevention of the development of tartar and tartar re-formation |
| Category | For cat, For dog |
| Additional features | Dental |
| Package type | Plastic packaging |
| Weight range | 0 g - 200 g |
| Volume | 100 ml |
| Weight | 200 g |
| Warnings | Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash., Keep out of the reach of children. |