JM SANTE Polisept Vet Recovery - energy supplement for dogs and cats - 12 ml
JM SANTE Polisept Vet Recovery - energy supplement for dogs and cats - 12 ml



JM SANTE Polisept Vet Recovery - energy supplement for dogs and cats - 12 ml
Guarantee
0 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Category | For dog, For cat |
| Age of the pet | Adult |
| Product category | Vitamins and supplements |
| Package type | Tube |
| Additional features | Recuperation |
| Pet specific needs | Recovery period, Convalescence |
| Volume | 12 ml |
| Weight range | 0 g - 200 g |
| Weight | 30 g |
| Warnings | Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash., Keep out of the reach of children. |