FERPLAST Sahara Green - cat litter box - 52 x 39 x 40cm
FERPLAST Sahara Green - cat litter box - 52 x 39 x 40cm











FERPLAST Sahara Green - cat litter box - 52 x 39 x 40cm
Guarantee
0 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Reversible doors | Yes |
| Product colour | Green |
| Product category | Litter box |
| Material | Plastic |
| Category | For cat |
| Weight | 1 kg |
| Height | 400 mm |
| Width | 390 mm |
| Weight range | 1 kg - 1,9 kg |
| Depth | 520 mm |