Fearplast Toilet for rodents
Fearplast Toilet for rodents



Fearplast Toilet for rodents
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Age of the pet | At any age |
| Product colour | White |
| Weight range | 201 g - 499 g |
| Pet type | Rabbit |
| Easy to clean | Yes |
| Product category | Other accessories |
| Size of breed | Suitable for all breeds |
| Material | Technopolymer |
| Type | Corner toilet |
| Category | For rabbit |
| Width | 370 mm |
| Weight | 200 g |
| Height | 185 mm |
| Depth | 270 mm |
| Warnings | Clean the product in accordance with the manufacturer's instructions to avoid damaging the material., The product is not intended for consumption, keep away from children., Regularly check the product for damage to ensure your pet's safety. |