EUROWET Hexoderm Excellence - shampoo for dogs and cats - 200 ml
EUROWET Hexoderm Excellence - shampoo for dogs and cats - 200 ml
EUROWET Hexoderm Excellence - shampoo for dogs and cats - 200 ml
Guarantee
0 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Category | For cat, For dog |
| Age of the pet | Adult |
| Suitable for pet coat types | All coat types and lengths |
| Shampoo effect | Caring, Anti-inflammatory, Soothing, Germicidal, Moisturizing, Regenerating |
| Package type | Bottle |
| Product category | Shampoo |
| Weight | 200 g |
| Volume | 200 ml |
| Weight range | 0 g - 200 g |
| Warnings | Keep out of the reach of children., Avoid contact with eyes, skin and clothing., Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash. |