CEVA Adaptil Calm - diffuser and refill
CEVA Adaptil Calm - diffuser and refill
CEVA Adaptil Calm - diffuser and refill
Guarantee
0 month
Delivery from Europe in
4 - 8
business days
| Category | For dog |
| Age of the pet | At any age |
| Pet specific needs | Stress |
| Product category | Stress relief |
| Power source type | Power socket |
| Volume | 48 ml |
| Weight range | 0 g - 200 g |
| Weight | 50 g |
| Hazard pictogram(s) | GHS07: Harmful |
| Warnings | Dispose of in accordance with local hazardous waste regulations., Avoid contact with eyes and mucous membranes., Keep out of the reach of children. |