- New
- In stock
OUTDOOR LIGHT 164609316 ARBOUR 1X6,5W LE
OUTDOOR LIGHT 164609316 ARBOUR 1X6,5W LE
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Prekės ženklas | PHILIPS, Philips |
| Įtampa | 230 - 230V |
| Apsaugos laipsnis (IP) | IP44 |
| Su judesio davikliu | Ne |
| Prekės tipas | Sieniniai lauko šviestuvai |
| Plotis | 7.5 - 7.5cm, 179 mm. |
| Ilgis | 16.6 - 16.6cm, 237 mm. |
| Aukštis | 22.1 - 22.1cm, 87 mm. |
| Artikulas | 915005193801 |
| Lemputės lizdas | LED |
| Maksimali galia | 6 W |
| Su lempute( | ėmis) komplekte- Taip |
| Lempučių skaičius | 1 |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Maksimalus lemputės galingumas | 6 W |
| Korpuso spalva | Pilka sp |
| Gaubto medžiaga | Plastikas, Matinis plastikas |
| Spalvos temperatūra | 2700 - 2700°K |
| Gaubto spalva | Balta sp |
| Šviesos srautas | 600 - 600lm |
| Su šviesos davikliu | Ne |
| Papildoma informacija | Ilgis: 75 mm. Plotis: 166 mm. Aukštis: 221 mm. Apsaugos lygis: IP44. Lempos komplekte |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Energinio efektyvumo klasė | E |
| Svoris | 0.73 kg. |
| Pagaminimo šalis | PL |