- New
- In stock
Luminaire ceiling Philips Doris, 17W, 2700°K, LED, black
Luminaire ceiling Philips Doris, 17W, 2700°K, LED, black
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Prekės ženklas | PHILIPS, Philips |
| Prekės tipas | Šviestuvai |
| Modelis | - |
| Artikulas | 929002665101 |
| Šviestuvo tipas | Lubų |
| Montavimo tipas | Tvirtinamas prie lubų |
| Lemputės lizdas | LED |
| Maksimali galia | 17 W |
| Maksimalus lemputės galingumas | 17 W |
| Su lempute( | ėmis) komplekte- Taip |
| Lempučių skaičius | 1 |
| Apsaugos laipsnis (IP) | IP44 |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Spalvos temperatūra | 2700 - 2700°K |
| Šviesos srautas | 1500 - 1500lm |
| Su judesio davikliu | Ne |
| Įtampa | 220 - 240V |
| Ilgis | 313 - 313mm, 350 mm. |
| Plotis | 313 - 313mm, 350 mm. |
| Aukštis | 90 - 90mm, 100 mm. |
| Gaubto spalva | Balta sp |
| Korpuso medžiaga | Metalas |
| Gaubto medžiaga | Plastikas |
| Korpuso spalva | Juoda sp |
| Su šviesos davikliu | Ne |
| Šviestuvo efektyvumas | 88 lm/W |
| Svoris | 0.828 kg. |
| Pagaminimo šalis | CN |