- New
- In stock
LED lamp Philips Wiz LED, multi colour, E27, 4.9 W, 470 lm
LED lamp Philips Wiz LED, multi colour, E27, 4.9 W, 470 lm
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Prekės ženklas | PHILIPS_WIZ, Philips Wiz |
| Prekės tipas | Išmaniosios lemputės |
| Artikulas | 929003499821 |
| Lemputės tipas | LED |
| Ilgis | 4.5 - 4.5mm, 147 mm. |
| Plotis | 4.5 - 4.5mm, 73 mm. |
| Aukštis | 10.1 - 10.1mm, 73 mm. |
| Įtampa | 220 - 240V |
| Cokolis | E27 |
| Šviesos srautas | 470 - 470lm |
| Lemputės forma | Apvali/burbuliukas |
| Šviesos spalva | Įvairių spalvų |
| Spalvos temperatūra | 2200 - 6500°K |
| Paviršiaus/stiklo tipas | Matinis |
| Šviesos srauto reguliavimas | Taip |
| Lemputės formos žymėjimas | P45 |
| Spalvos perteikimo indeksas (CRI) | 90 |
| Lemputės efektyvumas | 95 lm/W |
| Energinio efektyvumo klasė | F. Energijos sąnaudos, kWh/1000 h- 5 |
| Vidutinė veikimo trukmė | 15000 h |
| Su reflektoriumi | Ne |
| Belaidis valdymas (Wi | Fi)- Taip |
| Su valdymo pulteliu | Ne |
| Galima nuotolinio valdymo funkcija | Taip |
| Papildoma informacija | Galimybė reguliuoti šviesos spalvą nuo 2200K iki 6500K, RGB |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 24 mėn |
| Svoris | 0.08 kg. |
| Pagaminimo šalis | CN |