-
−5%
Insecticide lamp with bluetooth speaker N'oveen IKN863 LED IPX4
Insecticide lamp with bluetooth speaker N'oveen IKN863 LED IPX4
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
4 - 8
business days
| Light source type | UVA LED |
| Control type | Buttons |
| Silent operation | Yes |
| International Protection (IP) code | IPX4 |
| Insecticides free | Y |
| Effective area | 40 m² |
| Bluetooth | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Material | ABS |
| Hangable | Yes |
| LED light | Yes |
| Product colour | White |
| Suitable for | Indoor & outdoor |
| Battery recharge time | 4.5 h |
| Operating time | 23 h |
| Output voltage | 1000 V |
| Battery capacity | 1800 mAh |
| Power source type | Battery |
| Power consumption (typical) | 7 W |
| Depth | 100 mm |
| Height | 120 mm |
| Width | 100 mm |
| Weight | 290 g |