- In stock
Floodlight Osram, 4 W, 4000 °K, IP54, white
Floodlight Osram, 4 W, 4000 °K, IP54, white
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | OSRAM, Osram |
| Product type | Spotlights with motion sensor |
| Maximum power | 4W |
| Voltage | 6 - 6V |
| Luminous flux | 260 - 260lm |
| Light color | White color |
| Degree of protection (IP) | IP54 |
| Width | 108 - 108mm, 142 mm. |
| Length | 127 - 127mm, 127 mm. |
| Height | 215 - 215mm, 200 mm. |
| Article | 4099854497537 |
| Mounting type | Wall-mounted |
| Light bulb socket | LED |
| With a light bulb( | (in the set) - Yes |
| Number of bulbs | 1 |
| Maximum bulb power | 4W |
| Color temperature | 4000 - 4000°K |
| Luminaire efficiency | 65 lm/W |
| Hood material | Plastic |
| Body color | White color |
| Housing material | Plastic |
| Light scattering angle | 95° |
| With light sensor | Yes |
| Regulation | Swivel |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 24 months |
| Weight | 0.56 kg. |
| Country of manufacture | CN |