- New
- In stock
Floodlight 20W, 1900 lm, 4000 °K, IP65, black
Floodlight 20W, 1900 lm, 4000 °K, IP65, black
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Prekės ženklas | PHILIPS, Philips |
| Prekės tipas | Prožektoriai su judesio davikliu |
| Įtampa | 220 - 240V |
| Šviesos srautas | 1900 - 1900lm |
| Šviesos spalva | Balta sp |
| Apsaugos laipsnis (IP) | IP65 |
| Plotis | 54 - 54mm, 62 mm. |
| Ilgis | 140 - 140mm, 143 mm. |
| Aukštis | 153 - 153mm, 174 mm. |
| Artikulas | 911401863484 |
| Montavimo tipas | Tvirtinamas prie lubų arba sienos |
| Lemputės lizdas | LED |
| Su lempute( | ėmis) komplekte- Taip |
| Maksimalus lemputės galingumas | 20 W |
| Spalvos temperatūra | 4000 - 4000°K |
| Spalvos perteikimo indeksas (CRI) | 80 |
| Šviestuvo efektyvumas | 95 lm/W |
| Gaubto medžiaga | Stiklas |
| Korpuso spalva | Juoda sp |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Apsaugos klasė | I |
| Atsparumas smūgiams | IK06 |
| Su šviesos davikliu | Ne |
| Reguliavimas | Vartomas |
| Papildoma informacija | Profesionali kokybė jūsų projektui. IP65, skirti naudoti lauke |
| Aplinkos temperatūraNuo | 25 iki +40 °C. Itin ilgas naudojimo laikas, net 35 000 valandų. Integruotas judesio jutiklis |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Svoris | 0.36 kg. |
| Pagaminimo šalis | CN |