









Guarantee
12 month
Delivery from Europe in
4 - 7
business days
22 kW charging station, cable length 5m
IP65
| Power | 22 kW |
| With cable | Yes |
| Cable length | 5 years |
| Wire shape | Straight |
| State support | Valid |
| Cable type | type 2 |
| Length | 300mm |
| Height | 200mm |
| Width | 250mm |
| Weight | 4000g |