- In stock
Waffle maker Ariete A1973
Waffle maker Ariete A1973



Waffle maker Ariete A1973
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | ARIETE, Ariete |
| Model | A1973 |
| Length | 250mm, 275 mm. |
| Width | 210mm, 125 mm. |
| Height | 95mm, 240 mm. |
| Power | 700W |
| Weight | 2 kg, 2 kg. |
| Color | Red color |
| Non-stick coating | Yes |
| Overheating protection | No |
| Temperature control | No |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Country of manufacture | CN |