- In stock.
Sandwich maker Tefal SM157236
Sandwich maker Tefal SM157236



Sandwich maker Tefal SM157236
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | TEFAL, Tefal |
| Model | Ultracompact SM157236 |
| Length | 270mm, 270 mm. |
| Width | 120mm, 120 mm. |
| Height | 280mm, 280 mm. |
| Power | 700W |
| Weight | 1.3 kg, 1,591 kg. |
| Color | Black, Silver |
| Non-stick coating | Yes |
| Number of slices | 1 |
| Interchangeable plates | No |
| Temperature control | No |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Additional information | Compact shape. For sandwiches of various sizes |
| Country of manufacture | CN |