-
−13%
Black kettle with display 2500W BK-17PBT BLOW WI-FI TUYA
Black kettle with display 2500W BK-17PBT BLOW WI-FI TUYA
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Filtering | No |
| Product colour | Black |
| Control type | Touch |
| Overheat protection | Yes |
| Concealed heating element | Yes |
| Water level indicator | Yes |
| Water tank capacity | 1.7 L |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Power | 2500 W |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Power source | AC |
| Manual | Yes |
| Adjustable temperature | Yes |
| Hinged lid | Yes |
| Ergonomic grip | Yes |
| Wide opening lid | Yes |
| On/off switch | Yes |
| Auto power off | Yes |
| 360° rotational base | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Shape | Jug shape |
| Indication light | Yes |